Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier ds. Testów w Dziale Laboratoriów

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie testów w laboratorium testowym
  • Raportowanie wyników testów
  • Analiza wyników testów
  • Udział w projektach jakościowych
  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe o profilu: Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika lub pokrewne)
  • Znajomość podstawowych zasad metrologii
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Precyzja i dokładność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę z nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym
  • Różnorodność tematyki pracy
  • Jasno określone zadania
  • Wdrożenie w zakres obowiązków
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, przedświąteczne świadczenia pieniężne, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej …)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Młodszy Inżynier ds. Testów w Dziale Laboratoriów, Włocławek