Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier ds. Testowania Protokołów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SE/JPFTE

    Zadania

    • Prowadzenie testów oprogramowania na najnowszych modelach telefonów zgodnie z procedurami testowymi
    • Prowadzanie badań w terenie (field tests), GCF/IOT, Operator join Tests
    • Tworzenie raportów postępu w testowaniu oraz raportowanie po otrzymaniu wyników testów
    • Usprawnianie procesów testowych przez poznawanie najnowszych rozwiązań i technologii w testowaniu telefonów komórkowych
    • Wyjazdy zagraniczne (w trybie: miesiąc pracy w Polsce, miesiąc pracy w jednym z krajów europejskich) do takich miast jak: Londyn, Frankfurt, Paryż oraz Mediolan.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (inżynierskie/magisterskie) o specjalności elektronika, telekomunikacja oraz pokrewne (lub studenci ostatnich lat)
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Znajomość zagadnień GSM, UMTS, LTE
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Prawo jazdy kat. B

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość produktów z linii telefonów komórkowych firmy Samsung oraz konkurencji

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!