Oferta pracy

Młodszy Inżynier ds. Utrzymania Obiektów Technicznych

UPC Polska

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii/ incydentów w obiektach technicznych dla sieci szkieletowej oraz dostępowej (obiekty DC, HE, HUB)

  • Usuwanie awarii/incydentów w obiektach technicznych dla urządzeń infrastruktury obiektu (np. systemy zasilania i chłodzenia)

  • Własnoręczne wykonywanie prac i współpraca z podwykonawcami przy zleconych pracach

  • Wykonywanie czynności związanych z planem utrzymania i konserwacji obiektów technicznych

  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami UPC przy modernizacjach, aktualizacjach i innych pracach

  • Monitorowanie bieżącej sytuacji oraz prowadzenie dokumentacji technicznej i pomiarowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (kierunki elektryczne, telekomunikacyjne)

  • Znajomość zagadnień związanych z technologią światłowodową

  • Wiedza i praktyka z zakresu elektryki i elektroniki

  • Dociekliwość w szukaniu rozwiązań, chęć nauki w szybko zmieniającym się środowisku technologicznym oraz dbałość o estetykę i detale wykonywanej pracy

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Prawo jazdy kat. B, kat. C byłaby dodatkowym atutem

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Gotowość do pracy na dyżurach w niestandardowych godzinach i dniach (musimy zapewnić ciągłość działania urządzeń i obiektów technicznych)

To oferujemy

  • Pracę w spółce pracującej na nowych technologiach komunikacyjnych i nieustannie rozwijającej swoją sieć

  • Współpracę z zespołem ekspertów w branży, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Możliwość zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia do pracy (laptop, telefon, narzędzia pomiarowe, samochód służbowy – wymagana mobilność na terenie Warszawy i miejscowości oddalonych o maks. 40 km)

  • Model pracy zakładający 40% obecności w biurze oraz pracę zdalną

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, promocyjny pakiet usług UPC)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy