Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy inżynier ds. wad gwarancyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm budowlanych o profilu drogowo-mostowym Metrostav s.a.
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • 1 rok doświadczenia  w zakresie infrastrukturalnych projektów
    • Bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność, dokładność

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie sprawami gwarancyjnymi na dużych projektach infrastrukturalnych
    • Przygotowywanie pism i odpowiedzi do podwykonawców i zamawiającego
    • Prowadzenie ewidencji wad gwarancyjnych i usterek
    • Współpraca z działem prawnym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę w pracy
    • Możliwość rozwoju

    CV proszę przesyłać klikając przycisk APLIKUJ

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Metrostav S.A. Oddział w Polsce, z siedzibą: 43-382 Bielsko- Biała, ul. Strażacka 81
    jako Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.
    Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected] lub na wskazany adres siedziby Administratora.
    Szczegółowe informacje wymagane na podstawie artykułu 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostały podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, do którego załączono niniejsze zapytanie o zgodę.
    1. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”)
    2. Administrator  danych osobowych: Metrostav S.A. Oddział w Polsce, z siedzibą: 43-382 Bielsko- Biała, ul. Strażacka 81
    3. Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego
      oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.
      Po zakończeniu rekrutacji – przechowywanie przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń.
    4. Rodzaj danych: Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.
    5. Odbiorcy danych osobowych: pracownicy działu kadr, upoważnione osoby do przeprowadzenia procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.
    6. Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:
    • Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.
    • Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania.
    • Przysługuje Państwu również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
    • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
    Osoba kontaktowa w temacie realizacji praw osób fizycznych (Inspektor Ochrony Danych):
    1. Wycofanie zgody:
    Informujemy, że w dowolnym czasie mogą Państwo wycofać powyższą zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.”