Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

UPC PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

Murckowska 14C

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie połączeń, rozmowa na czacie, rozpatrywanie reklamacji – czyli wszystko w zakresie pomocy technicznej klientom biznesowym UPC
  • doradztwo i sprzedaż usług UPC podczas rozmów z Klientami
  • praca w systemie zmianowym od 7-23, również w niedzielę i święta

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie średnie,
  • LAN, WLAN, MS Windows, HDMI – znasz te zagadnienia doskonale, lub jesteś gotowy z pomocą doświadczonego inżyniera przyswoić wiedzę z tych obszarów
  • łatwo nawiązujesz kontakty z otoczeniem, lubisz pomagać innym
  • poprawnie posługujesz się językiem polskim, a Twoja dykcja nie utrudnia komunikacji
  • komunikujesz się w języku angielskim co jest Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z UPC;
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, bezpłatny pakiet usług UPC, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego
  • pełnopłatne szkolenie wstępne w ramach godzin pracy: doświadczony inżynier wprowadzi Cię w świat techniczny UPC, co pozwoli Ci profesjonalnie rozwiązywać problemy techniczne klientów
  • wsparcie młodych, energicznych ludzi, którzy się lubią i stanowią zgrany zespół – to gwarantuje świetną atmosferę
  • rozwijające szkolenia z tzw. umiejętności miękkich – np. radzenie sobie ze stresem, obsługa trudnych spraw, zarządzanie czasem, komunikacja
  • możliwość pracy zdalnej – przy spełnieniu odpowiednich wymagań
  • dodatek do wynagrodzenia za pracę w języku angielskim (opcjonalnie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • MyBenefit
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Technicznego, Murckowska 14C, Katowice