Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

PwC Service Delivery CenterO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

PwC Service Delivery Center

Chorzowska 152

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows

  • MS Office

  • G Suite

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego dla klientów wewnętrznych,
  • Zapewnienie wsparcia w ramach przychodzących zleceń,
  • Utrzymanie infrastruktury IT,
  • Wstępna ocena, diagnoza oraz zdalne wsparcie systemów IT.

Nasze wymagania

  • Wiedza ogólna z obszaru IT,
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Windows 10 oraz MS Office, G Suite,
  • Znajomość Active Directory,
  • Znajomość sprzętu komputerowego oraz wstępne diagnozowanie usterek technicznych,
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Entuzjastyczne podejście do pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
  • Roczny bonus finansowy uzależniony od wyników pracy,
  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,
  • Hybrydowy model pracy,
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zespół Central Functions świadczy kompleksowe usługi dla pracowników wszystkich działów PwC Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zadania wykonywane przez zespół związane są z obszarami takimi jak: HR, Marketing i Komunikacja, Administracja, Zarządzanie ryzykiem, Finanse wewnętrzne czy IT.

Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Technicznego, Chorzowska 152, Katowice