Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Technicznego w zespole B2B

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Technicznego
    w zespole B2B
    Miejsce pracy: Katowice

    Mamy dla Ciebie atrakcyjną i pełną wyzwań pracę w strukturach Contact Center (infolinia techniczna) międzynarodowej organizacji w Katowicach oraz szansę na rozwój kwalifikacji zawodowych i umiejętności.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • praktycznej znajomości systemów operacyjnych MS Windows
    • praktycznej znajomości zagadnień związanych z Internetem, telefonią oraz telewizją cyfrową
    • poprawnej dykcji oraz łatwości nawiązywania kontaktów przez telefon
    • umiejętności szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów
    • wykształcenia minimum średniego
    • znajomości języka angielskiego - będzie to dodatkowy atut

    Twoje zadania:

    • telefoniczna techniczna obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług: telewizji cyfrowej, Internetu, telefonu
    • doradztwo usług UPC podczas rozmów z Klientami Biznesowymi

    Warunki pracy:

    • umowa o pracę bezpośrednio zawarta z UPC
    • praca w pełnym wymiarze godzin,
    • system zmianowy (od poniedziałku do niedzieli, święta) w godzinach pomiędzy 7 a 23
    • dogodna lokalizacja: Katowice - Zawodzie

    Zapewniamy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • motywacyjny system wynagradzania: podstawa + system prowizyjny
    • program profesjonalnych szkoleń wdrażających do pracy oraz podnoszących kwalifikacje
    • stałe wsparcie ze strony Lidera oraz zespołu
    • możliwość rozwoju zawodowego i kontynuowania kariery w strukturach firmy
    • świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny mybenefit, pakiet usług UPC)
    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."