Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Usług Cyfrowych w zespole B2B

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Inżynier ds. Wsparcia Usług Cyfrowych w zespole B2B

    Miejsce pracy: Katowice

    Mamy dla Ciebie atrakcyjną i pełną wyzwań pracę w strukturach Contact Center (infolinia techniczna) międzynarodowej organizacji w Katowicach oraz szansę na rozwój kwalifikacji zawodowych i umiejętności.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • praktycznej znajomości systemów operacyjnych MS Windows
    • praktycznej znajomości sieci LAN, WLAN
    • praktycznej znajomości zagadnień związanych z Internetem, telefonią oraz telewizją cyfrową
    • poprawnej dykcji oraz łatwości nawiązywania kontaktów przez telefon
    • umiejętności szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów
    • wykształcenia minimum średniego
    • znajomości języka angielskiego - będzie to dodatkowy atut

    Twoje zadania:

    • telefoniczna techniczna obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług: telewizji cyfrowej, Internetu, telefonu
    • doradztwo i dosprzedaż usług UPC podczas rozmów z Klientami Biznesowymi

    Warunki pracy:

    • umowa o pracę bezpośrednio zawarta z UPC
    • praca w pełnym wymiarze,
    • system zmianowy (od poniedziałku do niedzieli, święta) w godzinach pomiędzy 7 a 23
    • dogodna lokalizacja: Katowice - Zawodzie

    Zapewniamy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • motywacyjny system wynagradzania: podstawa + system prowizyjny
    • program profesjonalnych szkoleń wdrażających do pracy oraz podnoszących kwalifikacje
    • stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu
    • możliwość rozwoju zawodowego i kontynuowania kariery w strukturach firmy
    • świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny mybenefit, pakiet usług UPC)

    I klauzula informacyjna

    Klikając przycisk: „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać. Wystarczy, że wyślesz nam w tym celu wiadomość na adres: rekrutacja@upc.pl

    Dane osobowe, których podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa powszechnie obowiązującego – Kodeksu pracy oraz innych ustaw szczególnych (według wymogów ogłoszenia).

    Pozostałe przesłane przez Ciebie dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Ich podanie nie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Twoje dane zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym możemy przetwarzać również w celu ustalenia i dochodzenia oraz obrony przed ewentualnymi roszczeniami związanymi z prowadzoną przez nas rekrutacją. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes polegający na ustaleniu i dochodzeniu oraz obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Jako podmiot danych, w każdej chwili możesz żądać dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania ich, usunięcia, a także ograniczenia ich przetwarzania oraz przeniesienia danych, na przetwarzanie których wyraziłeś wcześniej zgodę, do innego administratora danych. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych. Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe w nieprawidłowy sposób, masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Wycofanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Twoje dane zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez czas trwania procesu rekrutacji oraz przez okres kolejnych 3 miesięcy po jego zakończeniu, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 12 miesięcy po jego zakończeniu.

    Możemy przekazać Twoje dane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT (takich jak np. hosting) oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@upc.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@upc.pl.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez UPC Polska Sp. z o.o.

    II klauzula informacyjna

    Klikając przycisk: „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dane dodatkowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe, których podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa powszechnie obowiązującego – Kodeksu pracy oraz innych ustaw szczegółowych (według wymogów ogłoszenia). Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

    III klauzula informacyjna

    Zgody są dobrowolne – ich niewyrażenie nie wpłynie na możliwość udziału w rekrutacji. Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać. Wystarczy, że wyślesz nam w tym celu wiadomość na adres: rekrutacja@upc.pl. Wycofanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.