Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy inżynier ds. wsparcia

TECHNOGROUP IT - SERVICE SERVICE Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Jana Żiżki 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Jana Żiżki 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Młodszy inżynier ds. wsparcia w Technogroup IT-Service będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za serwis oraz utrzymanie ciągłości pracy sprzętu serwerowego oraz maszyn typu Enterprise znajdujących się obecnie w ofercie firmy. Twoim zadaniem będzie prowadzenie zarówno diagnostyki sprzętu pod kątem pojawiających się awarii i błędów jak również jego konfiguracja. Dowiesz się jak swobodnie poruszać się po oprogramowaniu służącym do zarządzania urządzeniami czołowych producentów na rynku IT, takich jak: IBM, HPE, FUJITSU, DELL, HITACHI oraz inne. Będziesz uczestniczyć przy instalacji, relokacji oraz wdrożeniu wyspecjalizowanego sprzętu IT. Zapoznasz się z rozwiązaniami sieciowymi oraz poszerzysz swoją wiedzę z zakresu elektroniki. Swoją pracę wykonywać będziesz zarówno w laboratorium firmy jak i na miejscu u klienta końcowego. Zadania realizować będziesz pod okiem doświadczonych inżynierów, którzy krok po kroku wdrożą Cię w rozwiązania oferowane i wspierane przez naszą firmę. Ponad to będziesz odpowiedzialny za zarządzanie magazynem części, niezbędnym do realizacji powierzonych zadań serwisowych. Twoim obowiązkiem będzie zapewnienie klientom usług wsparcia w zakresie IT na terenie całego kraju. W naszej firmę będziesz mógł zmierzyć się z wieloma zagadnieniami sprzętowymi czy też programowymi dotyczącymi serwerów typu Midrange, systemów Storage Enterprise, jak również zaawansowanych technologii obliczeniowych klasy Mainframe.

Poszukujemy osoby dobrze czującej się w środowisku IT, mającej podstawy w zakresie technologii wykorzystywanych w serwerach i macierzach dyskowych oraz pragnącej rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie. Osoby potrafiącej wytrwale i konsekwentnie dążyć do rozwiązania problemu, posiadającej podstawową wiedzę z zakresu elektroniki oraz budowy sprzętu komputerowego. Poszukujemy osoby otwartej na podróże służbowe, a dla ambitnych oferujemy wdrożenie w wyspecjalizowane rozwiązania z świata IT poprzez profesjonalne szkolenia branżowe za granicą.

Nasze wymagania

  • Wytrwałość i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność uczenia się oraz chęć poszerzania własnych kompetencji

  • Znajomość podstawowych zagadnień ze świata IT oraz elektroniki

  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do wyjazdów w podróże służbowe

  • Dobra znajomość angielskiego będzie dodatkowym autem

To oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w pewnej firmie

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zależnym od doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę opartą na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu

  • Wysoką swobodę w działaniu oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość ciągłego poszerzania swojej wiedzy z zakresu technologii IT, profesjonalne szkolenia sprzedażowe i branżowe

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

O nas

Technogroup IT-Service już od ponad 25 lat oferuje systemy i rozwiązania informatyczne nakierunkowane na przechowywanie i zarządzanie dużą ilością danych, których przetwarzanie odbywa się w serwerowniach poważnych przedsiębiorstw i instytucji. Działalność firmy obejmuje zarówno rynek polski jak i międzynarodowy. Zajmujemy się konsolidacją, serwisem oraz rozbudową systemów Mainframe, pamięci masowych typu Storage, rozwiązań serwerowych jak również pamięci taśmowych klasy Enterprise. Integrujemy rozwiązania sprzętowe i programowe międzynarodowych producentów. Firma prowadzi własny, niezawodny i szybko działający serwis techniczny mający ustaloną renomę w Polsce oraz Europie Wschodniej. Firma oferuje zróżnicowane rozwiązania typu BigData konfigurowane w swoim własnym laboratorium na indywidualne zamówienie klienta. Jeżeli interesują Cię specjalistyczne rozwiązania ze świata IT takie jak: cloud computing, routing, mirroring, disaster recovery lub jeśli ciekawi Cię związana z nimi infrastruktura sprzętowa – urządzenia zapewniające wysokie bezpieczeństwo danych, pracujące w oparciu o technologię clustrowe, redundantne czy RAID’owe, w naszej firmie czeka na Ciebie wiele wyzwań.