Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Elektronik

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FCA jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, w pełni skupioną na produkcji, dystrybucji a przede wszystkim integracji innowacyjnych systemów światłowodowych.

    Jako krajowy lider w swej branży kształtujemy przyszłość rynku telekomunikacyjnego w Polsce, na którym aktywnie działamy od ponad 25 lat. Ścisła współpraca z największymi światowymi partnerami umożliwia dostarczanie na rynek polski innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań.
    Miejsce pracy:Niepołomice

    Zadania:

    • projektowanie układów elektronicznych
    • programowanie niskopoziomowe w szczególności programowanie mikrokontrolerów
    • pisanie programów w językach skryptowych
    • rozwój nowych produktów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w zakresie sprzętu, oprogramowanie i testowania
    • współpracę z dostawcami oraz innymi działami firmy w zakresie przygotowywanie i rozwoju nowych produktów

    Oczekujemy:

    • wykształcenie kierunkowe z dziedziny elektroniki lub kierunków pokrewnych
    • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie niezbędnym do sprawnego korzystania z dokumentacji technicznej - prawo jazdy kategorii B
    • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • kreatywnego myślenia i zaangażowania
    • umiejętność współpracy w zespole
    • mile widziane: znajomość języków skryptowych

    Zapewniamy:

    • dostęp do nowoczesnych technologii i systemów optotelekomunikacyjnych
    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt managerski B2B
    • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
    • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
    • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie
    • atrakcyjny system premiowy
    WYZWANIA
    u nas uczestniczysz w realizacji projektów już od pierwszego dnia pracy
    PARTNERSTWO
    stawiamy na współpracę, która pozwala nam osiągnąć sukcesy zawodowe
    PRACA ZESPOŁOWA
    mamy wspólny cel, który możemy osiągnąć jedynie poprzez pracę zespołową
    ATMOSFERA
    uśmiech ma siłę :)! Dbamy o dobrą atmosferę w pracy, dzieki czemu nasza współpraca jest efektywniejsza
    INNOWACJE
    kreujemu innowacyjne rozwiązania na potrzeby naszych klientów
    MOTYWACJA
    zależy nam na naszych pracownikach, dlatego też oferujemy im pakiet różnego typu benefitów
    ROZWÓJ
    szkolimy się, dokładamy wszelkich starań by każdy z naszych pracowników mógł się rozwijać

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule „Młodszy Inżynier Elektronik".

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    FCA Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach (ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice), jako administrator danych informuje, że Państwa dane osobowe zawarte w dokumencie CV będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko do momentu zakończeniu rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych obejmujących: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji) oraz danych dotyczących wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia - jest art. 221 Kodeksu pracy. W przypadku podania szerszego zakresu danych, niż wskazany powyżej, dokumenty CV i listy motywacyjne nieopatrzone klauzulą: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, tj. FCA Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach (ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice), moich danych osobowych, zawartych w niniejszym dokumencie, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody na powyższe ma charakter dobrowolny, jednakże jest ona niezbędna dla dalszego procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, że udzielona zgoda może być w każdej chwili cofnięta, co jednak nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej wycofaniem, a nadto, że przysługuje mi prawo dostępu do powierzonych danych osobowych, a także prawo do ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Zostałem także powiadomiony, że mogę skorzystać z uprawnienia do złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz dalszego powierzenia ich przetwarzania, a ponadto, że przysługuje mi skarga do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.” – nie będą rozpatrywane i zostaną natychmiast usunięte z bazy administratora. Z administratorem można skontaktować się listownie pod wskazanym wyżej adresem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: abi@fca.com.pl, bądź telefonicznie pod numerem: 12 294 98 00. Ze szczegółowym zakresem przysługujących Państwu uprawnień związanych z przetwarzaniem przez administratora Państwa danych osobowych, obejmującym m.in.: prawo dostępu do podanych danych i ich poprawiania, bądź żądania ich usunięcia, a także wycofania zgody na ich przetwarzanie, a także pozostałymi zasadami przetwarzania Państwa danych przez administratora, można zapoznać się pod adresem: hr@fca.com.pl. W przypadku wyrażania woli, aby złożone dokumenty CV lub listy motywacyjne były wykorzystywane przez FCA Sp. z o.o. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie w ich treści dodatkowej klauzuli w brzmieniu: „Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora moich danych osobowych, zawartych w niniejszym dokumencie, poprzez umieszczenie ich w bazie rekrutacyjnej administratora i ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od dnia ich przekazania celem przeprowadzania przez administratora kolejnych rekrutacji.”