Młodszy Inżynier Elektronik

  • Pruszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Impact Clean Power Technology S.A.

Firma produkcyjno-handlowa Impact Clean Power Technology S.A. specjalizuje się w produkcji litowo-jonowych systemów magazynowania energii oraz integracji systemów dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji.

Spółka posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkuje również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

ICPT S.A. oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie rozwoju systemów zarządzania baterią (BMS) dla pojazdów elektrycznych. Nasze pomysły w zakresie algorytmów zarządzania przepływem energii wykorzystywane są również w górniczych kolejkach elektrycznych oraz w automatycznych robotach transportowych w przemyśle. Dodatkowo prowadzone są prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie dedykowanych pakietów bateryjnych, elektroniki oraz elektryfikacji pojazdów.

Miejsce pracy: Pruszków
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Podstawowy zakres obowiązków to współpraca z zespołem projektantów w zakresie tworzenia i rozwijania układów elektronicznych do zasobników energii wykorzystywanych w wielu dziedzinach przemysłu (m.in. transport publiczny, energetyka i telekomunikacja). Ze względu na specyfikę opracowywanych produktów do zadań należeć będzie także zespołowa analiza wymagań projektowych wraz z tworzeniem architektury projektowanych systemów wbudowanych (dokumentacja) oraz ich implementacja a także finalnie czynny udział w testach i wdrożeniu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektronika, elektrotechnika
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer, LTspice
  • Znajomość interfejsów CAN, RS485, SPI, I2C
  • Obsługa sprzętu pomiarowo-kontrolnego (oscyloskop, miernik uniwersalny, zasilacz laboratoryjny)
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji i uprawnień SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne, zamiłowanie do elektroniki

Firma oferuje:

  • Skomplikowane wyzwania w aplikacjach niespotykanych na rynku polskim
  • Praca w atmosferze otwartej współpracy i wymiany pomysłów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet medyczny po zawarciu umowy na czas nieokreślony
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Impact Clean Power Technology S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Impact Clean Power Technology S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 30 lok. 63. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.