Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier Form Wtryskowych

Nemera Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza rysunków 2D oraz 3D detali wtryskowych pod kątem wymiarów oraz tolerancji
  • wsparcie przy wyborze dostawców zewnętrznych podczas ofertowania form wtryskowych; przygotowanie specyfikacji narzędzia
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych i przeglądach projektowych oraz raportowanie działań
  • wsparcie przy ocenie i zatwierdzeniu konstrukcji form wtryskowych oferowanych przez dostawców zewnętrznych
  • wsparcie podczas odbioru technicznego i walidacji form wtryskowych
  • współpraca z działami wtrysku, narzędziowni, technologicznym oraz R&D w zakresie rozwiązywania bieżących problemów dotyczących form wtryskowych oraz analiza pracy i trwałości narzędzia w czasie produkcji seryjnej
  • rozwój procesu, proponowanie innowacyjnych rozwiązań wynikających z analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria materiałowa lub pokrewny)
  • doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych (min. 1-2 lata) mile widziane w branży medycznej
  • obsługa oprogramowania CAD w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny)
  • znajomość narzędzia analitycznego Moldflow
  • dobra znajomość konstrukcji form wtryskowych
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • zdolności analityczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie karty Multisport
  • naukę języka angielskiego poprzez platformę e-learningową
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych [ jeździmy na grzybobrania, spływy kajakowe, bawimy się w ramach działów i całej firmy ]

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należy do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego.

Młodszy Inżynier Form Wtryskowych, zachodniopomorskie