Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier - Informatyk w Pionie wsparcia

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP

Aleje Jerozolimskie 202

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad fizycznymi i wirtualnymi serwerami Linux, Windows Server, usługami Microsoft, serwerami baz danych, aplikacji, wirtualizacji, itp.,

  • obsługa i realizacja zgłoszeń z zakresu IT od pracowników zgodnie z procedurami,

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • instalowanie oraz aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania,

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań serwerowych oraz użytkowych,

  • praca w hybrydowym środowisku Windows/Linux z rozwiązaniami on-premise i cloud,

  • praca w środowisku domenowym Active Directory,

  • monitorowanie systemów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunek informatyka lub pokrewny),

  • Dobra znajomość pakietu Office 365 ze szczególnym uwzględnieniem jego elementów komunikacyjnych oraz związanych z pracą wspólną,

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux + Windows (rozwiązania serwerowe + rozwiązania na końcówkach klienckich),

  • Znajomość usługi Microsoft Active Directory,

  • Znajomość protokołu TCP/IP oraz sieci LAN, WAN, WiFi (urządzenia CISCO, MikroTik, Juniper, Ubiquiti),

  • Podstawowa znajomość technologii VLAN,

  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących oraz prostych programów w systemach Windows oraz Linux,

  • Znajomość budowy komputerów,

  • Znajomość technologii wirtualizacji,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją w języku angielskim,

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

  • Rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Umiejętność przyswajania nowych technologii,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Prawo jazdy Kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość HTML, CSS, PHP, SQL,

  • Znajomość oprogramowania SharePoint.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem zależnym od doświadczenia,

    • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę,

    • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,

    • Dofinansowanie do wypoczynku,

    • Elastyczny czas pracy,

    • Dofinansowanie do karty MultiSport,

    • Przyzakładowa przychodnia lekarska,

    • Przyzakładowy żłobek i przedszkole,

    • Wsparcie rozwoju osobistego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

    • Miejsce w koleżeńskim zespole profesjonalistów.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • dyżury lekarza w biurze

    • brak dress code’u

    • parking dla pracowników

    • przedszkole / żłobek pracowniczy

    • dofinansowanie wypoczynku

    Lider robotyki mobilnej w Polsce oraz dostawca nowych rozwiązań dla biznesu poszukuje osób do Działu Informatyki.

    Oferujemy ciekawą pracę osobom potrafiącym pracować w grupie.

    Przewiń do profilu firmy