Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Infrastruktury

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Exatel to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, dostarczający rozwiązania dla firm (również małych i średnich) oraz administracji publicznej.  Firma posiada własne data center, a jako operator oferuje usługi transmisji danych, a więc kompleksowe rozwiązanie, gwarantujące najwyższy standard obsługi. Ma również portfolio usług w chmurze, pozwalających na ograniczenie kosztów IT dla firm.  Oferta firmy obejmuje usługi operatorskie, transmisję danych, dzierżawę łączy, usługi internetowe, głosowe, a także hosting i kolokację. Exatel dostarcza rozwiązania teleinformatyczne do  przedsiębiorstw z sektora finansów i bankowości, energetyki, a także krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych. Spółka dysponuje 500 węzłami w kluczowych polskich miastach. Atuty konkurencyjnych rozwiązań Exatel to pojemność sieci, szybkość transferu i dostępność usług.
    Więcej informacji: www.exatel.pl

    MŁODSZY INŻYNIER INFRASTRUKTURY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Jeśli nie lubisz monotonii, jesteś otwarty na rozwój i chcesz pracować z ludźmi, którzy doceniają Twoją pracę, a przede wszystkim – jeśli chcesz rozwijać swoja wiedzę i umiejętności, zapraszamy do zespołu IT w Exatelu!.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem infrastruktury systemowej
    • implementowanie nowych rozwiązań w zakresie infrastruktury systemowej i zabezpieczeń informatycznych
    • monitorowanie dostępności oraz wydajności infrastruktury serwerowej
    • współpraca z dostawcami usług serwisowych
    • współpraca przy projektach obejmujących obszar IT

    OCZEKIWANIA:

    • jeżeli masz solidne podstawy z systemów Linux (CentOS, RedHat, Debian, Ubuntu)
    • umiesz w stopniu podstawowym zarządzać bazami danych Oracle,
    • chciałbyś rozwijać swoją w zakresie OpenStack, VMWare, Puppet, Ansible
    • umiesz pracować w zespole, dokumentować swoją pracę
    • znasz język angielski
    • potrafisz prawidłowo zaplanować swoją pracę i oszacować jej pracochłonność
    • cenisz wysoką jakość pracy, a rozwój jest dla Ciebie ważny

    OFERUJEMY:

    • ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę
    • możliwość zdobywania doświadczeń w branży telekomunikacyjnej
    • udział w szkoleniach i konferencjach
    • niezbędne narzędzia pracy
    • prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, dofinansowanie studiów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) wraz z informacją na temat możliwego terminu podjęcia pracy - klikając na przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), przez administratora danych EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47, w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Administrator Danych EXATEL S.A. poinformował mnie, że moje dane osobowe nie będą udostępniane o odbiorcom danych”
    bottom