Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier - Inżynier Testów / Dział Inżynierii Testowania

Kimball ElectronicsO firmie

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie we wdrażaniu procesów testowania wyrobów elektronicznych dla klientów motoryzacyjnych

  • Uzyskanie praktycznej wiedzy dotyczącej urządzeń oraz oprogramowania stosowanego w przemysłowych procesach testowania

  • Poznanie i realizowanie obowiązków Inżyniera Testów pod opieką doświadczonego mentora

  • Zapoznanie się z różnymi systemami automatyki przemysłowej

  • Poznanie kultury pracy międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży Electronics Manufacturing Services oraz standardów przemysłu motoryzacyjnego

Nasze wymagania

  • Interesujesz się elektroniką/automatyką

  • Możesz pochwalić się swoją wiedzą w tym obszarze

  • Miałeś styczność z programowaniem (C++,C#, C) lub środowiskami NI (LabView,Teststand)

  • Potrafisz korzystać z urządzeń pomiarowych (multimetr cyfrowy, oscyloskop itp.)

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi informatycznych

  • Komunikatywnie znasz język angielski w mowie i w piśmie

  • Lubisz pracę w dużych zespołach interdyscyplinarnych

To oferujemy

  • Zaawansowana technologia i nowoczesny park maszynowy

  • Międzynarodowe środowisko i kultura organizacyjna na wysokim poziomie

  • Możliwość wymiany wiedzy w gronie wysokiej klasy specjalistów

  • Współpracownicy gotowi wesprzeć Cię w każdej sytuacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne