Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy inżynier IT

INFOCOMP Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows

  • Windows Server

  • LAN

  • WAN

Twój zakres obowiązków

  • administracja stacjami roboczymi, instalacja i konfiguracja systemu Windows oraz aplikacji użytkowych,

  • wsparcie użytkowników w bieżącej obsłudze komputerów oraz systemów dziedzinowych,

  • nadzorowanie poprawnej pracy i usuwanie usterek sieci komputerowych (okablowania i urządzeń aktywnych),

  • bieżący serwis sprzętowy komputerów, drukarek i urządzeń peryferyjnych,

  • współpraca z dostawcami i autoryzowanymi serwisami sprzętu w zakresie diagnozy i napraw urządzeń,

  • współpraca z inżynierami drugiej linii wsparcia firmy w zakresie obsługi urządzeń oraz systemów serwerowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o kierunku informatycznym lub pokrewnym (minimum technikum informatyczne),

  • znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego, umiejętność wymiany podzespołów, diagnozowania i usuwania awarii,

  • znajomość systemów Microsoft Windows, m.in. 7, 8, 10, mile widziana znajomość systemu Windows Server,

  • znajomość narzędzi przeznaczonych do zdalnej obsługi stacji roboczych, m.in.: VNC, Pulpit Zdalny, TeamViewer,

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi LAN, WAN, WiFi,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy, dokładność i skrupulatność w działaniu,

  • solidność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę nad ciekawymi projektami, umożliwiającymi ciągły rozwój zawodowy,

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT w sektorze średnich i dużych instytucji,

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów,

  • dostęp do specjalistycznych szkoleń,

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,

  • pracę przyjazną rodzicom - swobodne łączenie życia zawodowego z prywatnym,

  • życzliwą atmosferę w pracy i spotkania integracyjne,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

INFOCOMP Sp. z o.o. to jedna z najprężniej działających firm z branży IT w woj. kujawsko-pomorskim. Działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat wspierając informatyzację firm sektora MSP, administracji państwowej, czy dużych jednostek służby zdrowia, zapewniając najbardziej optymalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne. Jesteśmy autoryzowanym partnerem i wdrażamy systemy ASSECO, MICROSOFT, STREAMSOFT.

Nasza firma to przyjazne środowisko pracy o rodzinnym charakterze. Obecnie stanowimy ponad 50-osobowy zgrany zespół. Z pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich skuteczność działania i zaangażowanie. Dajemy możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność oraz koleżeńskie relacje.

Chcesz pracować w firmie zapewniającej stabilność zatrudnienia o rozpoznawalnej marce na rynku IT? Zgłoś się do nas i wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Przewiń do profilu firmy