Oferta pracy

Młodszy Inżynier IT - Systemy Komputerowe

WASKO S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • serwery, storage, backup

Twój zakres obowiązków

Oferta ta skierowana jest od osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczanie zawodowe, które są chętne do nauki, współpracy i wykazują się dużą inicjatywą oraz zaangażowaniem.

Nauczymy Cię wszystkiego!

Na początku będziesz pracować pod okiem dedykowanego, doświadczonego inżyniera, który nauczy Cię co i w jaki sposób wykonać.

Gdy się sprawdzisz, zostaniesz delegowany na certyfikowane szkolenia prowadzone przez producentów sprzętu i oprogramowania, które odbywają się w kraju i za granicą.

Nasze wymagania

  • Osoba, której szukamy:

  • wykazuje zaangażowanie

  • chce zdobywać umiejętności w zakresie sprzętu informatycznego i oprogramowania narzędziowego

  • chce pracować z najnowszymi dostępnymi na świecie rozwiązaniami: sprzęt serwerowy, urządzenia i oprogramowanie do przechowywania i zabezpieczania danych

  • jest osobą nastawioną na rozwój

  • jest osobą odpowiedzialną i sumienną

  • łatwo nawiązuje kontakty i potrafi pracować w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazna atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • realny wpływ na realizowane projekty

  • atrakcyjne narzędzia pracy

  • opieka medyczna dla Pracowników

  • możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy

  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników

  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników

  • parking dla rowerów na terenie firmy

  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Pracownikiem działu HR

2

poznajmy się-spotkanie online

3

weryfikacja umiejętności i doświadczenia

4

decyzja i informacja zwrotna

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.