Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier IT - Systemy Komputerowe

WASKO S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • serwery, storage, backup

Twój zakres obowiązków

Oferta ta skierowana jest od osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczanie zawodowe, które są chętne do nauki, współpracy i wykazują się dużą inicjatywą oraz zaangażowaniem.

Nauczymy Cię wszystkiego!

Na początku będziesz pracować pod okiem dedykowanego, doświadczonego inżyniera, który nauczy Cię co i w jaki sposób wykonać.

Gdy się sprawdzisz, zostaniesz delegowany na certyfikowane szkolenia prowadzone przez producentów sprzętu i oprogramowania, które odbywają się w kraju i za granicą.

Nasze wymagania

  • Osoba, której szukamy:
  • wykazuje zaangażowanie
  • chce zdobywać umiejętności w zakresie sprzętu informatycznego i oprogramowania narzędziowego
  • chce pracować z najnowszymi dostępnymi na świecie rozwiązaniami: sprzęt serwerowy, urządzenia i oprogramowanie do przechowywania i zabezpieczania danych
  • jest osobą nastawioną na rozwój
  • jest osobą odpowiedzialną i sumienną
  • łatwo nawiązuje kontakty i potrafi pracować w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazna atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • opieka medyczna dla Pracowników
  • możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy
  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników
  • parking dla rowerów na terenie firmy
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

rozmowa z Pracownikiem działu HR

2

poznajmy się-spotkanie online

3

weryfikacja umiejętności i doświadczenia

4

decyzja i informacja zwrotna

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Młodszy Inżynier IT - Systemy Komputerowe, Kraków