Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier IT - Systemy Operacyjne i Wirtualizacja

WASKO S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows Serwer

  • VMware

Mile widziane

  • Microsoft

  • Microsoft Azure

  • Microsoft 365

  • VMware Hybrid Cloud

  • MS SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, konfiguracja i nadzór nad infrastrukturą opartą o platformę Microsoft Windows Serwer 2016/2019 oraz system wirtualizacji VMware 6/7

  • analiza i rozwiązywanie problemów systemowych, wydajnościowych i bezpieczeństwa

  • wsparcie dla klientów firmy

  • dokumentacja pracy

Nasze wymagania

  • teoretyczna i praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows Serwer 2012/2012R2/2016/2019

  • umiejętność tworzenia skryptów (PowerShell, bat, vbs)

  • praktyczna znajomość systemów wirtualizacji VMware vSphere 6/7 oraz Hyper-V

  • zaangażowanie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • kontaktowość, czerpanie satysfakcji z pracy w grupie

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie) – preferowany profil IT

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

  • ugruntowana wiedza z zakresu technologii Microsoft

  • znajomość technologii Microsoft 365

  • znajomość Microsoft Azure

  • znajomość rozwiązań VMware Hybrid Cloud

  • podstawowa wiedza o profesjonalnym sprzęcie informatycznym – serwery, macierze, urządzenia sieciowe

  • podstawowa znajomość administracji MS SQL

  • umiejętność konfiguracji TCP/IP

  • certyfikaty MCP lub pokrewne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, zdobywaniu certyfikatów

  • przyjazną atmosferę w ramach zespołu

  • pomoc bardziej doświadczonych pracowników

  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych-zwiedzanie kraju i zagranicy

  • parking dla rowerów na terenie firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.