Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Jakości

  • Myślenice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Częstochowie, Dzierżoniowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników.

    W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, która wsparłaby nasz zespół na stanowisku:

    Miejsce pracy: Myślenice
    nr ref.: (MIJ/MYS/2018)

    Główne zadania:

    • Współodpowiedzialność za działania związane z przedstawicielstwem klienta
    • Identyfikacja specyficznych wymagań dla wyznaczonych klientów (projektów) oraz zapewnienie ich wdrożenia i przestrzegania w poszczególnych obszarach pracy firmy
    • Nadzór nad procesem reklamacji od klienta: rejestrowanie reklamacji zgodnie z obowiązującymi procedurami / instrukcjami, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu 8D – inicjowanie zespołów jako lider, wykonanie raportu, raportowanie wyników do klienta zgodnie z jego wymaganiami, kontrola skuteczności i efektywności wdrożonych działań
    • Uczestnictwo w zespołach wielodyscyplinarnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość APQP/PPAP (certyfikat audytora wewnętrznego procesu i produktu IATF 16949, FMEA, MSA, PPAP, APQP, SPC będzie dodatkowym atutem

    Ponadto od kandydatów oczekujemy:

    Systematyczności, skrupulatności, dokładności, komunikatywności, otwartości, chęci rozwoju, zaangażowania w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji
    • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
    • Bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich)

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    (prosimy o podanie w temacie nr ref.)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.