Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Jakości

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AXTONE - dostawca innowacyjnych rozwiązań dla taboru kolejowego, światowy lider w zakresie systemów typu Crash, ekspert w dziedzinie technologii pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych.

    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Analiza danych oraz raportowanie wskaźników jakościowych
    • Inicjowanie i koordynowanie działań korygujących oraz zapobiegawczych związanych z niezgodnościami wyrobu lub procesu
    • Kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie jakości
    • Współudział w opracowaniu stanowiskowych instrukcji kontrolnych i badawczych
    • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją systemu jakości
    • Pełnienie funkcji audytora wewnętrznego
    • Szkolenie pracowników z dokumentacji, zasad, metod i narzędzi jakości

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
    • Znajomość podstawowych metod i narzędzi jakości
    • Podstawowa znajomość MS Excel i MS Word
    • Znajomość normy ISO 9001
    • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego
    • Gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku
    • Realizację zadań w oparciu o nowoczesne technologie we współpracy z zespołem profesjonalistów
    • Atrakcyjny pakiet wspierający realizację zadań

    Administratorem danych jest Axtone S.A. z siedzibą w Kańczuga 37-220, Zielona 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.