Oferta pracy

Młodszy Inżynier Jakości

KION Polska sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Linde Material Handling jest jednym z wiodących dostawców intralogistyki i  jednym z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym a także wyposażenia magazynowego. Nasze zaawansowane technologicznie produkty,  kompleksowa oferta usług oraz serwis, stanowią podstawę dla pomyślnego rozwoju naszej globalnej firmy, która oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju dla swoich pracowników na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Jako nowo powstała fabryka wózków widłowych poszukujemy do naszego rosnącego zespołu Jakości, Młodszego Inżyniera Jakości. Jeżeli jesteś osobą, otwartą i która lubi mieć wkład w tworzenie czegoś nowego, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Przeprowadzanie auditów wyrobów gotowych
  • Monitorowanie jakości produktu na poszczególnych etapach produkcji
  • Monitorowanie prawidłowego przebiegu procesu nadzoru nad wyrobem niezgodnym
  • Bieżące wsparcie produkcji przy rozwiązywaniu problemów z jakością części i komponentów
  • Pomiary półproduktów i wyrobów
  • Wprowadzanie działań usprawniających
  • Raportowanie KPI

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Komunikujesz się w języku angielskiego i/lub niemieckim - warunek konieczny
  • Posiadasz praktyczną znajomość rysunku technicznego
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Posługujesz się przyrządami i narzędziami pomiarowymi
  • Jesteś otwarty na wyjazdy służbowe (część szkolenia odbywa się na terenie Niemiec, w siedzibie firmy w Aschaffenburgu )

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemu SAP
  • Posiadanie uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym

Czeka na Ciebie:

  • Praca w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Rozwój osobisty
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • A nad resztą benefitów pracujemy :)

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną ofertą skontaktuj się z nami za pomocą przycisku APLIKUJ / prześlij swoją aplikację zawierającą cv/z oznaczonym numerem referencyjnym w temacie oraz miejscem pracy w temacie e-mail/ w  ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą Płochocińska 59, 03-044 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych,  w celu: przeprowadzenia rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że:

mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] wskazany powyżej lub listu na adres administratora danych osobowych, który znajduje się powyżej,

wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem”.

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o., zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Linde. Przejdź na naszą stronę!

www.linde-mh.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy