Oferta pracy

Młodszy Inżynier Jakości

IQ Metal Sp. z o.o.O firmie

  • Kniewska 7, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

IQ Metal Sp. z o.o.

Kniewska 7

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola nad jakością procesu produkcyjnego, inspekcje, kontrole na stanowiskach produkcyjnych

  • Odbiory jakościowe produktów na zgodność z wymaganiami dokumentacji, zamówieniami klienta oraz standardami firmy

  • Współpraca w zakresie zapewnienia Jakości z innymi obszarami produkcji

  • Badania wizualne spoin, raportowanie, prowadzenie zapisów, zarządzanie niezgodnościami

  • Kontrola odbioru dostaw materiałów jak i usług wykonywanych w firmach zewnętrznych (np. cynkowanie ogniowe, malowanie)

  • Nadzór nad realizacją dostaw, audyty u dostawców, zarządzanie reklamacjami

  • Udział w audytach zewnętrznych przeprowadzanych przez jednostki certyfikujące jak i klientów

  • Obsługa ramienia pomiarowego 3D, kontrola wymiarów, generowanie raportów pomiarowych

  • Nadzór nad procesami poprawy Jakości

  • Zarządzanie reklamacjami od klientów, koordynowanie działań naprawczych, prewencyjnych

  • Współpraca z klientami w zakresie wymagań jakościowych

  • Koordynacja procesów zarządzania jakością wg wymogów normy ISO 9001

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: Zarządzanie Jakością

  • Znajomość procesów spawalniczych – certyfikat NDT VT2 mile widziany

  • Podstawowa znajomość procesów związanych z obróbką komponentów metalowych, takich jak: cięcie laserowe, krawędziowanie, spawanie, szlifowanie oraz konserwacją powierzchni: cynkowanie ogniowe, cynkowanie elektrolityczne, malowanie mokre i proszkowe

  • Podstawy projektowania w środowisku CAD, znajomość podstaw pozycjonowania GPS

  • Język angielski: na poziomie średniozaawansowanym B2 (techniczny)

  • Znajomość narzędzi doskonalenia i zarządzania jakością jak np. KAIZEN, 5S, LEAN Manufactoring itp. oraz wymagań norm ISO 9001, EN 1090, ISO 3834, ISO 14001 – mile widziane szkolenie audytora wewnętrznego

  • Znajomość dokumentacji technicznej (rysunki techniczne, normy, specyfikacje itp.)

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Samodzielność podejmowania decyzji

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę na jedną zmianę

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Świadczenia pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, nauka j. angielskiego, darmowe napoje, owocowe czwartki oraz cykliczne imprezy firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje