Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Jakości

  • Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D. Zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Take a seat, drive with us!

    Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Zadania:

    • planowanie i doskonalenie metod kontroli wyrobów
    • analizowanie reklamacji, udział w QRCI oraz nadzór nad działaniami poreklamacyjnymi
    • uczestnictwo w procesie APQP
    • planowanie, monitorowanie realizacji oraz analiza wyników okresowych badań i wyrobów oraz 7 zasad jakości
    • monitorowanie wyników auditów procesu produkcyjnego;

    Wymagamy:

    • wykształcenia wyższego technicznego lub absolwenci
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • znajomości podstaw z zakresu zarządzania jakością oraz SPC
    • znajomości standardów wymiarowania wg ISO
    • dobra znajomości narzędzi IT (MS Office)
    • umiejętności pracy w grupie
    • dokładności, sumienności, terminowości

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • bogaty pakiet socjalny m.in.: premie uznaniowe, dofinansowanie do karty sportowej, piknik rodzinny, darmowa zupa, kawa i owoce, świąteczne karty podarunkowe oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego
    • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie w branży automotive
    • możliwość poznania nowoczesnych technologii
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażania własnych pomysłów

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
    z wybranymi kandydatami.