Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Jakości

CTDI Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • praca w obszarze wsparcia jakościowego dla serwisu urządzeń elektronicznych

  • analiza jakościowa biznesów polskich i zagranicznych

  • uczestnictwo w zebraniach z klientem polskim i zagranicznym

  • przygotowywanie raportów dla Klienta

  • wprowadzanie zmian w procesie naprawy w celu uzyskania lepszej jakości

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub serwisowej

  • wiedza w zakresie elektroniki

  • sprawna obsługa pakietu Office (Excel, PowerPoint)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (udział w spotkaniach z Klientem zagranicznym)

  • doświadczenie we współpracy z Klientem – mile widziane

  • odpowiedzialność

  • asertywność

  • komunikatywność

To oferujemy

  • KOMFORT PRACY - pracę w nowoczesnym centrum serwisowym w Sękocinie Starym pod Warszawą

  • ROZWÓJ - możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy, w tym realne możliwości realizacji własnych pomysłów

  • STABILNOŚĆ - umowę o pracę (pierwsza na czas określony, druga już na czas nieokreślony) oraz konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dodatek do wypoczynku, kartę Lunchpass)

  • DOBRĄ ATMOSFERĘ – i wsparcie zgranego zespołu!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

KIM JESTEŚMY?

  • Jesteśmy największym w Europie i jedynym w Polsce oddziałem globalnej firmy CTDI – ponad 17 500 Pracowników w 100 lokalizacjach na całym świecie.

  • Zatrudniamy w Polsce około 800 osób – jesteśmy największym autoryzowanym serwisem urządzeń elektronicznych w kraju, obecnym na rynku polskim od 2000 r.

  • Pracujemy w nowoczesnym i komfortowym centrum serwisowym o powierzchni 15 000m2.

  • Jesteśmy firmą o rozwiniętych kompetencjach technicznych – posiadamy uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).

  • We własnym dziale R&D tworzymy innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wspierają pracę naszego serwisu.

  • Serwisujemy szeroki zakres produktów: smartfony, tablety, smartwatche, słuchawki, laptopy, modemy, płyty główne, czytniki kart płatniczych, radiotelefony oraz inne urządzenia elektroniczne. Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i odpłatne.

  • Współpracujemy ze znanymi, światowymi Producentami, m.in.: Apple, Google, HTC, Huawei, Lenovo, Maitrox, Motorola Solutions, One Plus, Samsung, Sony, Zebra, ZTE.

Nasze wartości

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ - bierzemy odpowiedzialność za nasze decyzje i działania.

  • PASJA - pracujemy z pasją, by osiągać nasze cele.

  • UZNANIE - pracujemy razem, z szacunkiem i zrozumieniem.

  • INNOWACJE - postrzegamy zmianę jako szansę i dążenie do innowacji.

  • PRZEJRZYSTOŚĆ - komunikujemy się otwarcie i współpracujemy na wszystkich poziomach.