Oferta pracy

Młodszy Inżynier Konstruktor

TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A.

Mariana Jachimowicza 6

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań (fabrykacje, maszyny)

  • Udział w realizacji projektów z zakresu instalacji, relokacji, modernizacji, budowy maszyn lub linii produkcyjnych

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Współpraca pomiędzy branżami (mechanika i automatyka)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (mile widziane – Budowa Maszyn)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość środowisk CAD (preferowane INVENTOR lub CATIA)

  • Odpowiedzialność, kreatywność i dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i udział w ciekawych projektach,

  • Poznanie najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych w branży automotive,

  • Praca w zgranym zespole i wsparcie doświadczonych ekspertów.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi m.in. dla przemysłu samochodowego. Na polskim rynku działamy od 2000 roku.

W związku z rozwojem Pionu Realizacji Projektów działu Machinery, szukamy ambitnego kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Konstruktor.

Przewiń do profilu firmy