Oferta pracy

Młodszy Inżynier Konstruktor

ZF GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych produktów dla wiodących producentów w przemyśle samochodowym przy współpracy z dedykowanym zespołem projektowym

  • Pracę przy międzynarodowych projektach: współpraca z innymi działami R&D w WABCO

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny)

  • Optymalizację konstrukcji, poprawiającą jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów

  • Analizę wymagań klienta i przełożenie ich na specyfikację techniczną produktu

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną dla urządzeń

  • Współpracę z klientem wewnętrznym (dział testów, produkcja) i zewnętrznym (dostawca, klient) oraz z innymi działami R&D na świecie m.in. Niemcy, Chiny, Indie

  • Przygotowywanie analizy D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)

  • Znajomość j.angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Kreatywność oraz innowacyjne podejście w kwestii projektowania (poparte przykładami)

  • Umiejętność obsługi programów CAD (preferowany CREO2 lub inny)

  • Umiejętności wymiarowania i tolerowania geometrycznego (GD&T)

Mile widziane

  • tworzenia dokumentacji technicznej wg. norm automotive (IATF16949, ISO16949)

  • reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych części z tworzyw sztucznych

  • reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych ciśnieniowych odlewów aluminiowych

  • pneumatyki, elektropneumatyki

  • obliczeń inżynierskich oraz znajomości programów wspomagających obliczenia MES

  • sporządzania analiz D-FMEA (Design Failure Mode and Effect Analysis)

To oferujemy

  • Możliwość pokierowania swoją karierą, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy

  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)

  • Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów

  • Bezpłatny i zamkniety parking dla rowerów z dostepem do przebieralni oraz prysznica

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

ZF Group

ZF is a global technology company and supplies systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility. ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies different kinds of vehicles. With its products, the company contributes to reducing emissions and protecting the climate.

Engineering Center in Bielsko-Biała as an independent unit focuses on designing mechatronic systems, prototype production and testing as well as acoustic and mechanical validation and software development for electric power steering systems (EPS). We currently employ approximately 200 people.

Przewiń do profilu firmy