Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Konsultant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

    Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Łańcucie i Kaliningradzie.

    Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

    Aktualnie, poszukujemy do jednej z naszych spółek, kandydatów na stanowisko

    Lokalizacja: Wrocław

    OBOWIĄZKI

    • doradztwo techniczne i projektowe w zakresie doboru zamocowań
    • wsparcie techniczne dla zespołu sprzedaży, innych spółek z Grupy oraz klientów zagranicznych
    • udział w rozwoju Technical Helpdesk
    • wsparcie klientów w terenie przy strategicznych projektach
    • doradztwo w zakresie treści aprobat i ocen technicznych oraz procesów reklamacyjnych
    • wprowadzenie i aktualizacja danych projektowych w Product Information Management
    • branchmark konkurencji i zbieranie informacji z rynku inwestycyjnego

    WYMAGANIA

    • wykształcenie wyższe techniczne: budowlane lub mechaniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz programu AutoCAD
    • umiejętność tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla klientów
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • samodzielne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie  w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • elastyczną formę zatrudnienia – umowę o pracę lub umowę o współpracę
    • ambitne i samodzielne stanowisko – wyzwania inżynierskie
    • zdobycie wiedzy z zakresu zamocowań u światowego lidera branży
    • doświadczenie w międzynarodowej organizacji
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole specjalistów
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
    • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
    • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe).

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”