Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Linii Dział Filling

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY INŻYNIER LINII DZIAŁ FILLING
     Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ponad 400 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

    ZADANIA:

    • Zapewnienie sprawności technicznej oraz ciągłości pracy maszyn, urządzeń, instalacji w obszarze produkcyjnym w celu zapewnienia bezpieczeństwa, jakości, ciągłości procesów i produkcji
    • Rekomendacje i wdrażanie zmian w istniejących rozwiązaniach technicznych w celu ciągłej poprawy wydajności, jakości i kosztów
    • Zapewnienie części zamiennych do obsługiwanych urządzeń, projektowanie nowych lub zamienników części
    • Instalacja urządzeń. Wsparcie dla obszaru projektów w zakresie zakupu urządzeń
    • Kierowanie przeprowadzeniem testów, korygowaniem usterek i kwalifikowaniem nowych urządzeń
    • Wdrażanie, dokumentowanie, aktualizowanie procedur obowiązujących na danym obszarze
    • Analiza procesu produkcyjnego
    • Partnerstwo przy wdrażaniu procesów IIM
    • Przygotowywanie niezbędnych danych technicznych i technologicznych potrzebnych do wdrożenia projektu
    • Koordynacja FAT, SAT oraz właściwych im zadań i współdzielenie zdobytej wiedzy z technikami i operatorami i współtworzenie raportów
    • Zlecanie wykonania projektów funkcjom wewnętrznym oraz firmom zewnętrznym
    • Śledzenie wpływu zastosowanych rozwiązań na redukcję kosztów i efektywności procesu produkcyjnego
    • Proponowanie, przeprowadzanie i koordynowanie testów technologicznych i technicznych
    • Realizowanie zadań rejestrowanych w SAP PM oraz w ramach usprawnień TPM

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie: wyższe techniczne – specjalność budowa maszyn, mechatronika, automatyka, robotyka lub pokrewne
    • Dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów technologicznych
    • Znajomość obsługi komputera, MS Office, AutoCAD, Inventor
    • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, sumienność, dyspozycyjność
    • Bardzo dobra komunikacja z ludźmi i umiejętność pracy z nimi
    • Znajomość języka angielskiego – poziom średniozaawansowany
    • Kreatywność i samowystarczalność w podejściu do problemów technicznych
    • Zrozumienie szczególnych wymagań higienicznych w branży kosmetycznej

    OFERTA BMP:

    • Umowa o pracę
    • Zatrudnienie w nowoczesnym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, bony sodexo, sala sportowa i wiele innych)