Młodszy Inżynier Materiałoznawstwa i Procesów Specjalnych (Junior M&PT Engineer)

COLLINS AEROSPACEO firmie

  • Żwirki i Wigury 6, Krosno
    Krosno, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

COLLINS AEROSPACE

Żwirki i Wigury 6

Krosno

Twój zakres obowiązków

  • Przegląda i zatwierdza dokumentacje techniczną (procesy technologiczne części i odkuwek, techniki procesów specjalnych) w celu zapewnieni pełnej zgodności z wymaganiami rysunkowymi i obowiązującymi normami

  • Odpowiada za wdrażanie opracowanych technologii, zapewniających bezpieczeństwo pracy, wymaganą jakość procesu oraz zgodność z ustalonymi harmonogramami i planowanymi kosztami

  • Odpowiada za monitorowanie produkcji bieżącej i rozwiązywanie problemów produkcyjnych dla utrzymania i poprawy standardów

  • Prowadzi ogólny nadzór nad procesami specjalnymi stosowanymi w firmie

  • Przeprowadza działania związane w wykrywaniem i eliminowaniem przyczyn źródłowych dla niezgodności powstałych podczas wykonywania procesów specjalnych

  • Zapewnia wsparcie techniczne dla działów MRB, Technologicznego, Jakości i Produkcji w kwestiach związanych z procesami specjalnymi

  • Inicjuje i wspiera ciągle doskonalenie istniejących procesów, procedur i narzędzi w zakresie procesów specjalnych przy pomocy narzędzi ACE

  • Inicjuje, monitoruje i kieruje testami kwalifikacyjnymi procesów specjalnych oraz wdrażaniem alternatywnych procesów i zamienników materiałowych – prowadzi i nadzoruje ciągłość procesów

  • Na polecenie bezpośrednio przełożonych wykonuje inne zadania związane ze specyfikacja pracy Inżyniera Materiałoznawstwa i Procesów Specjalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: metalurgia/inżynieria materiałowa, inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość procesów specjalnych stosowanych podczas produkcji części lotniczych wykonanych ze stopów stali, tytanu i aluminium: obróbki cieplnej, obróbki powierzchniowej oraz procesów galwanicznych i lakierniczych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2/C1)

  • Ogólna znajomość systemów jakości obowiązujących w branży lotniczej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych i interpretacji norm wykorzystywanych w lotnictwie

  • Podstawowa znajomość i obsługa programu CATIA i ENOVIA

  • Podstawowa znajomość norm i procedur wykorzystywanych w produkcji części lotniczych

  • Mile widziana znajomość i stosowanie narzędzi ciągłego doskonalenia

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karty MultiSport

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

w języku polskim w terminie