Oferta pracy

Młodszy Inżynier Mechanik

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w nadzorze nad eksploatacją urządzeń energetycznych w zakładzie przemysłowym (m.in. kotłownia wodna i parowa, sieć C.O., odbiorniki i wymienniki ciepła, sieć gazowa, instalacja wentylacji i odpylania, pompownia wody przemysłowej, stacja wody pitnej, instalacja kanalizacji wewnętrznej)

  • Udział w organizowaniu prac zespołu wykonawczego

  • Udział w opracowywaniu kosztorysów i ofert w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych i organizacyjnych robót w branży mechanicznej

  • Udział w planowaniu i składaniu zapotrzebowań na zasoby (zespoły wykonawcze, materiały, usługi)

  • Udział w prowadzeniu dokumentacji projektowej i poprojektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechanika, energetyka) lub student ostatniego roku studiów

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Chęć rozwoju w branży mechanicznej, zwłaszcza w obszarze urządzeń energetycznych

  • Mile widziana praktyka w realizacji projektów technicznych

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D2

  • Dobra znajomość MS Office

  • Zaangażowanie, silna motywacja, zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku Inżyniera Mechanika

  • Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – w zależności od preferencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń zawodowych

  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Przewiń do profilu firmy