Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Metrolog

Merit Poland Sp z o. o.

  • Zawiła 65l, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Zawiła 65l

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i wykonywanie pomiarów na urządzeniach dostępnych w laboratorium pomiarowym tj. tomograf komputerowy, skaner optyczny, mikroskop pomiarowy

  • Praca w programach komputerowych umożliwiających analizę 3D (GOM, VG Studio Max)

  • Tworzenie schematów pomiarowych

  • Analiza danych pomiarowych, przygotowywanie prezentacji wyników

  • Przygotowywanie raportów pomiarowych

  • Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie prowadzonych projektów

  • Udział w spotkaniach projektowych

  • Nadzór nad dokumentacją projektową, techniczną oraz sprzętem laboratoryjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane w dziedzinie metrologii, mechaniki, elektromechaniki, automatyki lub pokrewne

  • Znajomość podstaw mechaniki oraz metrologii współrzędnościowej

  • Znajomość podstaw elektroniki będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw GD&T

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

MERIT Automotive Electronics. The polish company with a global range of activities (previously being part of Delphi) started to operate in January 2017 and fully continues research, design, production and sale (for OEM and Aftermarket) of automotive mechatronics products which include: column switches, steering column modules, switch modules, simple switches, HVAC controls and many more of driver to car interface.

Przewiń do profilu firmy