Oferta pracy

Młodszy Inżynier Nadzoru Jakości

Consolidated Precision Products Poland sp. z o.o.

  • Hetmańska 120, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Hetmańska 120

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie arkuszy / pakietów pierwszej sztuki (FAI) wg wymagań klienta

  • Wykonywanie audytów wewnętrznych: Systemu Zarządzania Jakością, procesu, operatorów certyfikowanych oraz u dostawców

  • Nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością

  • Obsługa audytów zewnętrznych w tym audytów klientów

  • Wykonywanie analiz jakościowych, wyznaczenie/określanie przyczyn złej jakości, podejmowanie i prowadzenie działań korygujących oraz zapobiegawczych

  • Zarządzanie umknięciem. Powoływanie i przewodniczenie grupie zarządzającej umknięciem (RCCA). Weryfikacja realizacji i skuteczności podjętych działań korygujących

  • Weryfikacja dokumentacji technologicznej w zakresie spełnienia wymagań jakościowych

  • Przegląd zapytań ofertowych pod kątem ryzyka i spełnienia wymagań

  • Zatwierdzanie zamówień - weryfikacja dostępności norm i dokumentacji

  • Bieżąca współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu utrzymania stałej sprzedaży na oczekiwanym poziomie jakości

  • Wykonywanie obowiązków delegowanego przedstawiciela jakości klienta ( DQR )

  • Nadzór nad dostawcami w powierzonym projekcie

  • Przygotowanie materiałów i uczestnictwo w Klinice Jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność biegłego czytania rysunku technicznego oraz analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (komunikacja werbalna i pisemna z klientami)

  • Znajomość metrologii warsztatowej oraz systemu zarządzania jakością AS9100

  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • Wysoka dbałość, dokładność i przestrzeganie zasad produkcji i bezpieczeństwa pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i współtworzenie dobrego klimatu pracy

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz szybkiego podejmowania decyzji

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + kwartalny system premiowy

  • Komfortowe warunki pracy oraz wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. kartę multisport, pracowniczy program emerytalny dofinansowanie wypoczynku i integracji)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. jest częścią do Consolidated Precision Products Corp., globalnej sieci zakładów produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Europie specjalizujących się w produkcji części oraz podzespołów dla przemysłu lotniczego. Posiadamy w Rzeszowie dwie wysoko wyspecjalizowane odlewnie precyzyjne, które produkują części dla największych światowych producentów silników lotniczych. Naszą siłą są wysokie standardy jakości, wiedza i doświadczenie. CPP Poland jest członkiem Doliny Lotniczej.

Przewiń do profilu firmy