Oferta pracy

Młodszy Inżynier Oprogramowania

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji systemowych.
  • Wsparcie użytkowników w pracy z aplikacjami.
  • Wsparcie pracowników w zakresie przemysłowych systemów IT.
  • Współpraca przy projektach IT realizowanych w zakładzie.
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Mechatronika, Automatyka i pokrewne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zapytań SQL (T-SQL).
  • Znajomość platformy .NET.
  • Obsługa MS Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Mile widziana znajomość MS Access i Power BI.
  • Mile widzianna znajomość przemysłowych systemów klasy MES oraz SCADA/HMI.
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Ukierunkowanie na wprowadzanie innowacji i zrównoważonych rozwiązań.
  • Umiejętność rozwijania zespołu i skutecznej komuniakcji.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.

Firna:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Dział:
Information Management

Typ umowy:
Umowa o pracę

Termin składania aplikacji:

28.03.2021

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne