Młodszy Inżynier

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 20 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w projektach R&D w obszarze konstrukcji, produktu i technologii

  • Realizacja zadań we współpracy z zespołami lokalnymi, regionalnymi i globalnymi

  • Wsparcie inżynierów w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych, gwarancyjnych i jakościowych

  • Rozwój w roli wspierającej w zakresie projektu, analizy i oceny rozwiązań technicznych wyrobu,

  • Komunikacja w sprawach technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów, mile widziana mechanika i budowa maszyn

  • Udział w projektach w trakcie studiów, stażach/praktykach lub kołach naukowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wspieramy naukę za pośrednictwem platformy językowej eTutor)

  • Chęć uczenia się i poszerzania wiedzy w trakcie realizacji zadań

  • Zdolności analityczne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność współpracy w zespole

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

To oferujemy

  • Szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości

  • Możliwość zdobycia kompetencji, poznania standardów w branży automotive,

  • Możliwość dopasowania Twoich umiejętności i zainteresowań do ścieżki rozwoju i stanowiska w strukturze firmy

  • Darmowa platformę online do nauki języków obcych eTutor

  • Pakiet benefitów (Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych)

  • Dofinansowanie do studiów

  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.