Oferta pracy

Młodszy Inżynier Procesu

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Inżynierów w codziennych obowiązkach

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

  • Analiza i rozwiązywanie problemów na maszynach produkcyjnych

  • Tworzenie, modyfikowanie i ulepszanie procesów montażu końcowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne Mechatronika, Mechanika, Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wykorzystywany w codziennej pracy

  • Min. pół roku doświadczenia w przemyśle elektronicznym, mechanicznym, automotive, aviation

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz obsługi programów CAD

  • Podstawowa umiejętność programowania sterowników PLC

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)

  • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.