Oferta pracy

Młodszy Inżynier Procesu

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji.  Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Młodszy Inżynier Procesu Numer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:

  • Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • Realizacja projektów usprawniających istniejące procesy produkcji
  • Tworzenie dokumentacji procesowej i analiza dokumentacji technologicznej
  • Projektowanie prostych przyrządów produkcyjnych
  • Obsługa systemów wspomagających produkcję

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, kierunki: budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria mechaniczno-medyczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wiedza z zakresów: technologii spajania, automatyzacji i robotyzacji produkcji, budowy maszyn
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean
  • Znajomość programów typu CAD

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę z innowacyjnymi produktami, technologiami wśród ludzi ambitnych, kreatywnych, chętnych do podejmowania wyzwań
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny
  • Rozbudowany system wdrożenia do organizacji

  • umowa o pracę
  • lokalizacja
  • prywatna opieka medyczna
  • komfortowe warunki
  • możliwość awansu
  • przyjazna atmosfera
  • ubezpieczenie na życie
  • pyszną kawę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy