Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Procesu

Giobert Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ul. Leonarda da Vinci 5, 44-109 Gliwice

www.giobert.com

poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie działań z zakresu ciągłego doskonalenia procesów technologicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, wydajności oraz wymaganej jakości produktów,
  • wdrażanie nowych procesów technologicznych i produktów,
  • wsparcie projektowania nowych stanowisk pracy wraz z oprzyrządowaniem,
  • ustalanie, weryfikacja i modyfikowanie parametrów pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i budowa maszyn, Automatyka),
  • znajomość metod i technik produkcyjnych, w tym narzędzi Lean Manufacturing,
  • znajomość oprogramowania CAD 2D/3D (CATIA, VISI CAD),
  • definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji,
  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o charakterze międzynarodowym na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne