Oferta pracy

Młodszy Inżynier Procesu

Elica Group PolskaO firmie

Elica Group Polska

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. Polska jednostka koncernu zlokalizowana jest w Jelczu-Laskowicach koło Wrocławia i zatrudnia obecnie ponad 900 pracowników. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2020.

W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

MŁODSZY INŻYNIER PROCESU

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za poprawny przebieg procesu produkcji
  • Optymalizacja wyników produkcyjnych i jakościowych, przy współpracy z odpowiednimi działami
  • Przygotowywanie analiz i raportów, praca ze wskaźnikami produkcyjnymi
  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesu produkcyjnego z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników oraz opracowywanie instrukcji pracy
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Projektowanie części, wzorników, przymiarów a także stanowisk pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub Mechaniczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi z zakresu Lean Manufacturing
  • Znajomość zagadnień związanych z jakością, umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w programach projektowania 2D i 3D – mile widziana
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku, komunikatywność

Oferta

  • Samodzielna i ciekawa praca w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pakiet Medicover
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz ttaju

Ogłoszenie archiwalne