Oferta pracy

Młodszy Inżynier Procesu

Velvet CARE sp. z o.o.O firmie

  • Osada 3, Klucze (pow. olkuski)
    Klucze (pow. olkuski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Velvet CARE sp. z o.o.

Osada 3

Klucze (pow. olkuski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i bieżąca kontrola procesów technologicznych

  • Organizacja oraz prowadzenie prób produkcyjnych

  • Współpraca z dostawcami surowców, środków chemicznych i opakowań

  • Ścisła współpraca z działem kontroli jakości, marketingu i sprzedaży oraz produkcją

  • Administrowanie dokumentacją technologiczną

  • Opracowywanie instrukcji technologicznych dla operatorów

  • Analiza zużycia surowców, bieżące raportowanie w tym zakresie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (papiernictwo, technologia chemiczna lub pokrewne)

  • Doświadczenie związane z technologią produkcji w branży FMCG będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży papierniczej

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodą komunikację

  • Nastawienie na realizację celów oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji

To oferujemy

  • Pracę w firmie stabilnej, z długoletnią tradycją, rozpoznawalnymi markami

  • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna

  • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

  • Pracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, który z pasją realizują swoje zadania

  • Możliwość korzystania ze sklepiku z artykułami firmowymi

  • Pracę umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy