Logo Pracuj.pl

Młodszy Inżynier Procesu/ Lean (Nowe Uruchomienia)

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zaprosimy Ciebie do pracy przy wdrażaniu nowych produktów na liniach produkcyjnych – mamy linie lutowania komponentów SMD, THT, a także montażu końcowego
  • Zaczniesz pracować nad standardami i instrukcjami stanowiskowymi; będziesz wsparciem dla osób zarządzających operatorami w zakresie szkoleń
  • Będziesz analizował i rozwiązywał problemy z wykorzystaniem narzędzi 5Why, 8D, Ishikawa, a starsi koledzy i koleżanki poprowadzą Cię również przez bardziej zaawansowane metody jak MSA czy DOE
  • Zaprosimy Cię do proponowania własnych rozwiązań optymalizacyjnych i oszczędnościowych
  • Będziesz mieć okazję zapoznać się z całą gamą wskaźników KPI, aby na nich pracować
  • Przejdziesz z nami drogę zmiany systemu ERP

Nasze wymagania

  • Głód nauki!
  • Ugruntowana wiedza teoretyczna ze studiów na politechnice
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • Akademicka znajomość AutoCAD i rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego – codziennie pracujemy w zespołach międzynarodowych
  • Potrzebujemy byś był samodzielny i dobrze organizował pracę własną
  • Byś rozwiązywał problemy w oparciu o dane, liczby i fakty
  • Abyś miał fajne zainteresowania i życie – abyśmy mogli dzielić się tym co robimy poza pracą – nasz zespół żyje!

To oferujemy

  • Pracę w zespole inżynierów, którym się chce, mogą i jest przestrzeń na naukę Ciebie
  • Coroczny, budowany wspólnie z Tobą, plan szkoleń oraz wyjazdy na wydarzenia branżowe – w tym roku lecimy do Chin!
  • Udział przy rozbudowie zakładu, nowych uruchomieniach i zmianie systemu ERP – tak, będzie się działo
  • Dofinansujemy Twój dojazd do pracy i dostaniesz dodatek za frekwencję
  • Zapewnimy Tobie prywatną opiekę medyczną, dopłacimy do karty sportowej i w razie konieczności skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Otrzymasz paczki dla dzieci na Mikołajki i Dzień Dziecka, w wakacje skorzystasz z Wakacji pod Gruszą, a przed świętami otrzymasz dodatkową premię z czekoladkami i kawą
  • Będziesz mógł rozpoczynać i kończyć pracę w dwugodzinnym oknie czasowym
  • Raz w tygodniu będziesz mieć możliwość pracy zdalnej
  • Zapraszamy Ciebie do pracy z managerem, który wierzy w ludzi i daje kredyt zaufania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Miejsce pracy to Biskupice Podgórne.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania. Niezależnie od naszej decyzji każdy Kandydat otrzyma informację zwrotną na temat swojej aplikacji. Jeżeli w przeciągu tygodnia od aplikacji nie otrzymasz odpowiedzi proszę potraktuj ją jako odmowną. W razie wszelkich informacji prosimy o bezpośredni kontakt – [email protected]

Tworzymy zespół kreatywnych inżynierów pracujących w obszarze optymalizacji i procesu produkcji. Pracujemy dla jedynego w Europie zakładu USI Global, będącego międzynarodowym producentem kontaktowym elektroniki. Wejście w struktury koncernu USI Global europejskiej marki Asteelflash oznacza dla nas szeroką współpracę na całym świecie. Nasz zakład, zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia, jest poddostawcą komponentów elektronicznych dla branży motoryzacyjnej, medycznej i gospodarstwa domowego. Aktualny rok oznacza duży rozwój dzięki nowym projektom, a co za tym idzie rozbudowie zakładu. Będzie się działo!

Dla naszego inżynieringowego zespołu liczy się Twoja wiedza, umiejętności i to jaki jesteś – nie to, ile masz lat czy lat doświadczenia zawodowego. Doceniamy talenty. Chcemy je wspierać i rozwijać.

Jeżeli kierujesz się zbieżnymi z nami wartościami chcemy zaprosić Ciebie do wspólnej podróży. Kierunek rozwoju sam wybierzesz – czy wolisz zarządzać procesem czy go optymalizować.

Młodszy Inżynier Procesu/ Lean (Nowe Uruchomienia), Innowacyjna 4, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)