Młodszy Inżynier Procesu

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 277
    Legnica, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 1 dzień
    do: 4 cze 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Obowiązki

  • Przeprowadzanie oceny PFMEA
  • Tworzenie specyfikacji technicznych, niezbędnych do zakupów nowych linii/maszyn
  • Czynny udział przy planowaniu i industrializacji, oraz przygotowaniu do SOP nowych wdrożeń
  • Tworzenie dokumentacji procesów technologicznych takich jak: mapy inwestycyjne, instrukcje pracy, karty technologiczne, karty parametrów
  • Opracowywanie planu rozmieszczenia maszyn w gniazdach produkcyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją rysunkową, specyfikacją produktu
  • Analizowanie danych odnośnie efektywności prowadzonych procesów, oraz po przeprowadzonych próbach (produktywność, poziom braków)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Znajomość praktyczna narzędzi AutoCad oraz metod PFMEA, PDCA
  • Znajomość procesów obróbki mechanicznej metali, ubytkowej i bezubytkowej (toczenie i formowanie na zimno), procesów mycia, procesów spawania (laserowego oraz elektronowego) oraz procesów montażu - mile widziane
  • Umiejętność moderowania spotkań oraz analitycznego myślenia
  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowana stołówka
  • Spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wakacji

Dołącz do nas - użyj przycisku APLIKUJ lub wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres:
Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy