Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Procesu - Mechanik Budowy Maszyn

  • Środa Wielkopolska, Gostyń, Miejska Górka, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim, obecnym pod marką DIAMANT. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Młodszy Inżynier Procesu
    - Mechanik Budowy Maszyn
    Miejsce pracy:
    w cukrowniach wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej,
    Gostyniu i Miejskiej Górce

    Główne zadania:

    • wsparcie zakładów produkcyjnych w bieżącej działalności
    • samodzielne prowadzenie ciekawych projektów rozwojowych
    • opracowywanie bilansów masowych i energetycznych
    • ciągłe doskonalenie procesów
    • analiza i optymalizacja obiegów wodnych i zużycia wody w zakładzie
    • optymalizacja zużycia energii i środków pomocniczych w produkcji
    Oczekiwania:
    • wykształcenie wyższe: technologia cukrownictwa, inżynieria procesowa lub budowa maszyn
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • wiedza techniczna
    • wiedza z zakresu procesów separacji różnych mediów
    • komunikatywność
    • gotowość do nauki i orientacja na rozwój
    • gotowość do podróży służbowych do zakładów w Niemczech, Polsce i na Ukrainie
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
    • dobra umiejętność obsługi komputera
    Oferujemy:
    • duże możliwości rozwoju zawodowego i uczestniczenia w ciekawych projektach
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej, międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • system premiowy uzależniony od efektów pracy
    • dofinansowanie do wypoczynku

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

    www.diamant.pl

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).