Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Inżynier Procesu - Mechanik Budowy Maszyn

  • Środa Wielkopolska, Gostyń, Miejska Górka, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim, obecnym pod marką DIAMANT. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Inżynier Procesu
- Mechanik Budowy Maszyn
Miejsce pracy:
w cukrowniach wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej,
Gostyniu i Miejskiej Górce

Główne zadania:

  • wsparcie zakładów produkcyjnych w bieżącej działalności
  • samodzielne prowadzenie ciekawych projektów rozwojowych
  • opracowywanie bilansów masowych i energetycznych
  • ciągłe doskonalenie procesów
  • analiza i optymalizacja obiegów wodnych i zużycia wody w zakładzie
  • optymalizacja zużycia energii i środków pomocniczych w produkcji
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe: technologia cukrownictwa, inżynieria procesowa lub budowa maszyn
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • wiedza techniczna
  • wiedza z zakresu procesów separacji różnych mediów
  • komunikatywność
  • gotowość do nauki i orientacja na rozwój
  • gotowość do podróży służbowych do zakładów w Niemczech, Polsce i na Ukrainie
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • dobra umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i uczestniczenia w ciekawych projektach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej, międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • system premiowy uzależniony od efektów pracy
  • dofinansowanie do wypoczynku

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

www.diamant.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się