Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Inżynier Procesu

Polplast Polska Sp. z o.o.O firmie

Polplast Polska Sp. z o.o.

Burmistrza Andrzeja Marka 8

Myślenice

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniach do produkcji ciekawych projektów

  • Udział w próbach produkcyjnych

  • Rozwiązywanie problemów związanych z bieżącą produkcją oraz nowymi projektami

  • Sporządzanie dokumentacji, dobór narzędzi i procesów

  • Wsparcie techniczne dla Działu Produkcji

  • Organizacja gniazd i linii produkcyjnych z dbałością o zasady ergonomii

  • Projektowanie przyrządów montażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, dobra organizacja pracy

  • Mile widziana wiedza z zakresu modelowania 3d i tworzenia rysunków wykonawczych

  • Umiejętność skutecznego porozumiewania się w języku angielskim, będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie z pakietem dodatków pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, karta multisport

  • Możliwość rozwoju w naszych strukturach

  • Udział w szkoleniach, w tym także, językowych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku umożliwiającą codzienne wykorzystywanie języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma produkcyjna w zakresie produkcji i dystrybucji wyrobów z tworzyw sztucznych na rynku międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy