Oferta pracy

Młodszy Inżynier Procesu – Obróbka Cieplna

COLLINS AEROSPACE

4 9007 700 brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za opracowanie dokumentacji technologicznej, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami

  • Odpowiedzialność za wdrażanie opracowanych technologii, zapewniających bezpieczeństwo pracy, wymaganą jakość procesu oraz zgodność z ustalonymi harmonogramami i planowanymi kosztami,

  • Monitorowanie produkcji bieżącej i rozwiązywanie problemów produkcyjnych dla utrzymania i poprawy standardów,

  • Odpowiedzialność za skompletowanie i opracowanie dokumentów okołoprocesowych (dziennik wdrożeń, instrukcje stanowiskowe, listy audytowe),

  • Uczestnictwo w projektowaniu linii produkcyjnych, standardów pracy dla tych linii (np.: ustalanie danych wejściowych do mierzenia postępu usprawnień, analizowanie wyników pomiarów usprawnień, optymalizacja linii, standaryzacja procesów).

  • Dobór właściwych mierników i raportowanie w obszarach odpowiedzialności,

  • Konsultowanie, proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących proces produkcyjny

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności: metalurgia / inżynieria materiałowa, metaloznawstwo lub mechanika i budowa maszyn,

  • Min. 1 rok doświadczenia w pionach technologicznych lub produkcyjnych branży metalowej

  • Wiedza w doborze narzędzi i parametrów procesowych,

  • Dobra znajomość systemów jakości, obowiązujących w branży

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Obsługa programu CATIA na poziomie średnim (modelowanie w 3D); FAST CAD (rysowanie 2D)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywna),

  • Znajomość wymaganych norm, procedur oraz umiejętność zastosowania,

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń służących do produkcji,

  • Znajomość i stosowanie narzędzi ciągłego doskonalenia

Mile widziane

  • Znajomość procesów specjalnych - umacnianie powierzchniowe, obróbka cieplna

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4900 - 7700 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Regularny wzrost wynagrodzenia w oparciu o system progresji

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar

  • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport.

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

w języku polskim w terminie do 17.12.2021