Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy inżynier Procesu Produkcyjnego

Rolladen GroupO firmie

  • Fabryczna 16
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rolladen Group

Fabryczna 16

Wrocław

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20-letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Od 2008 roku pierwszą linią sprzedaży naszych produktów jest internet pod marką rolladenplanet.de

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • dbałość o utrzymanie procesów produkcyjnych w odniesieniu do standardów
  • nadzór nad procesami przy wprowadzaniu nowych produktów na liniach,
  • wsparcie w ustanawianiu standardów pracy oraz prowadzeniu szkoleń dla operatorów w odniesieniu do standardów,
  • kontrola standardów i procesów w zakresie jakości, kosztów oraz wdrażania działań naprawczych,
  • stałe ulepszanie istniejących procesów produkcyjnych.
  • nadzór nad stanem maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie inżynierskie ( mechanika , lean  manufacturing lub pokrewne )
  • wiedza z zakresu narzędzi Lean, badania czasu pracy , dokumentacji technicznej
  • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy technicznej
  • umiejętność komunikacji i rozwiazywania problemów
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym u jednego pracodawcy nie mniejsze niż 3 lata

Oferujemy:

  • stabilny okres wdrożenia w struktury przedsiębiorstwa
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zakładzie produkcyjnym w centrum Wrocławia ( ul. Fabryczna)
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • pracę w gronie doświadczonych specjalistów
  • możliwość ponoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne