Młodszy Inżynier procesu - program stażowy z wynagrodzeniem

  • Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia to globalny lider branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 35 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1998 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz-Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz w dwóch centrach R&D (Grójec, Wałbrzych). Zatrudniamy dziś już blisko 10 000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

    Młodszy Inżynier Procesu
    15-miesięczny program stażowy oparty na umowie o pracę
    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Główne zadania i obowiązki:

    • Pomoc w ustawieniu procesu produkcyjnego
    • Aktualizacja dokumentacji procesowej
    • Wsparcie w usuwaniu zgłoszeń nieprawidłowości powstałych w trakcie procesu produkcyjnego
    • Wprowadzanie ulepszeń w celu poprawy efektywności produkcji
    • Analiza wskaźników i praca nad ich poprawą

    Kwalifikacje:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie ostatniego roku studiów
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Chęć nauki nowych umiejętności
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Obsługa komputera (w szczególności Excel)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Pakiet szkoleń
    • Pakiet LUXmed

    Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim