Młodszy Inżynier Procesu (wózki widłowe)

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Jakuba Potockiego 1a

Jaktorów (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających przepływ towarów/zwiększających produktywność

  • Wdrażanie działań standaryzujących procesy

  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań logistycznych (problem solving, root cause analysis)

  • Usprawnianie procesów logistycznych w oparciu o narzędzia i techniki lean management

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej (instrukcje, karty kontroli, standardy) oraz nadzór nad nią

  • Monitorowanie efektywności procesów, przygotowanie raportów i analiz

  • Utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP

  • Znajomość AutoCad

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość Excel i pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Systematyczność, skrupulatność, dokładność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie – szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe

  • Służbowy laptop oraz telefon

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)

  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karty lunchowe Edenred

  • Kompleksowy program wellbeingowy: platforma Wellbee

  • Premia za staż pracy

  • Porady prawne

  • Dofinansowanie urlopu

  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA

  • Dofinansowanie szkoleń, w tym nauki języka angielskiego

  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku