Logo Pracuj.pl

Młodszy inżynier produkcji

Sembly Sp. z o.oO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Sembly Sp. z o.o

Toruńska 151

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szanowni Państwo!

Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

-planowanie, optymalizacja, kontrola oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych (montaż końcowy elektroniki użytkowej);

-nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z otrzymaną dokumentacją;

-rozwiązywanie problemów produkcyjnych, wdrażanie działań korygujących i doskonalących;

-przeprowadzanie produkcji testowych;

-przygotowywanie instrukcji stanowiskowych, szkolenie pracowników;

Nasze wymagania

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne,

-doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (optymalnie elektroniki, elektrotechniki, automotive);

-zaawansowana znajomość Microsoft Excel;

-znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację i pracę z dokumentacją;

-umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów pod presją czasu;

Mile widziane

-wiedza z zakresu Lean Manufacturing;

-znajomość metod analizy i optymalizacji kosztów procesu produkcyjnego;

-wiedza dotycząca systemu zarządzania jakością ISO 9001;

To oferujemy

Zapewniamy :

-pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, której produkty są dostępne na rynkach całej unii europejskiej;

-pracę w centrum Bydgoszczy (bardzo dogodny dojazd, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja PKP Bydgoszcz Wschód);

-dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;

świadczenia z ZFŚS;

O nas

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Na składanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sembly Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Toruńskiej 151, 85-880 Bydgoszcz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm.) dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmy Sembly Sp. z. o.o."

Młodszy inżynier produkcji, Toruńska 151, Bydgoszcz