Oferta pracy

Młodszy inżynier produkcji

PowerJobs Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie zmian inżynieryjnych;

  • wsparcie przy wdrażaniu nowych produktów;

  • pomoc przy aktualizacji zestawień materiałowych;

  • aktualizacja kart technologicznych;

  • przygotowywanie specyfikacji produktowej;

  • zapewnienie ciągłości i optymalizacja procesu produkcyjnego;

  • wsparcie i udział w projektach lean.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • j. angielski na poziomie B1;

  • mile widziany rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • podstawowa znajomość lean manufacturing;

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki;

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie, w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet benefitów (kartę sportową, kartę żywieniową, prywatną opiekę medyczną);

  • lekcje j. angielskiego;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

PowerJobs Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Przewiń do profilu firmy